Faaliyetlerimiz

Çelik Konstrüksiyon

Fabrika binası, depo, sosyal tesis gibi çok amaçlı kullanılabilen, prefabrik çelik yapılar… Anahtar teslim proje yapıyoruz. Fabrikanızın veya binanızın projesinden başlayarak, üretim (imalat) ve montajını gerçekleştiriyoruz.

İnşaat – Taahhüt

İnşaat yaptırmak isteyen gerçek ve tüzel kişiler adına tüm yapım faaliyetlerini üstlenerek projenin kaliteli bir şekilde tamamlanmasını sağlamak. İnşaat öncesi proje tasarım safhalarından başlayarak, işverenin istekleri doğrultusunda, ekonomik-fonksiyonel-verimli yapılar oluşturmak.

Müteahhitlik

NTA Çelik, faaliyet alanı içerisinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede karşılayarak gerçekleştirdiği tüm projelerde kalite ve güvenden taviz vermeden zamanında teslim etmeyi temel ilke olarak benimsemiştir.

Mimarlık – Mühendislik

Her türlü betonarme, çelik ve ahşap yapıların tasarım ve projelendirilmesinde faaliyet gösterir. Yapı ve Deprem mühendisliği konularında hem teorik hem pratik bilgi birikimini projelere aktarır. Tetkik Ve Değerlendirme Çalışmaları, Fizibilite Çalışmaları, Proje Yönetimi, Teknik Destek sunar.